Ak-Sai Travel
Travel Discover Help - help the orphanages of KyrgyzstanMain     Contacts     Site map  
Русский   English   Deutsche   Spanish   French

لطفا توجه داشته باشید!


قبل از رزرو اکسپدیشن, به اطلاعات مهم مربوط به مقررات ورود به کشور,اقامت در منطقه ای قله لنین و برگزاری اکسپدیشن توجه فرماید:      

1.مقررات دریافت ویزا و ورود به جمهوری قرقیزستان برای شهروندان ایران:   

بتاریخ 3 مه سال 2017 از طرف وزارت  امور خارجه جمهوری قرقیزستان در مقررات درخواست و دریافت ویزای جمهوری قرقیزستان برای شهروندان ایران تغییراتی ایجاد شد. اکنون شهروندان ایرانی میتوانند در گنسولگری های قرقیزستان و یا در فرودگاه مناس ویزای قرقیزستان را طبق مقررات ساده شده بصورت حضوری دریافت کنند. بهتر است که ویزا ی 90 روزه چونکه امکان تمدید ندارد.  فرم مخصوص را  برای دریافت ویزای الکترونیکی, شهروند خارجی  باید در سایت دریافت کند 

 

www.evisa.e-gov.kg

 

ضمیمه یک قطعه عکس, تصویر شناسنامه, هدف از مسافرت و مشخصات خود پر کند. هزینه های کنسولی توسط کارت های اعتباری ویزا و ماستر کارت  پرداخته میشود. مدت بررسی درخواست برای دریافت ویزای الکترونیکی 3 روز کاری است. اطلاعیه در مورد صدور ویزا و یا جواب به درخواست, به ایمیل متقاضی ارسال میشود. هنگام دریافت  ویزای الکترونیکی این سیستم برای متقاضیان آدرس سایت ویزای الکترونیکی شرایطی را فراهم میکند که با استفاده از آن و رمز مخصوص  شما میتوانید توسط موبایل و برنامه های گوشی های هوشمند آنرا چاپ کنید..

ویزا های کوتاه مدت کاری و توریستی جمهوری قرقیزستان به مدت 90 روز  بدون حق تمدید اعتبار آن در قلمرو جمهوری قرقیزستان صادر میشوند.

شهروندان خارجی که توسط سیستم ویزای الکترونیکی ویزا گرفتند, باید از نقاط مرزی که در فرودگاه بین المللی مناس شهر بیشکک, فرودگاه بین المللی  شهر اوش و پست مرزی آق جال که در مرز قرقیزستان و قزاقستان قرار دارند وارد و خارج شوند.

 

ثبت نام  (رجیستر) در قلمرو جمهوری  قرقیزستان

هر شرکت کننده اکسپدیشن پس از ورود به قلمرو قرقیزستان باید ظرف 8 روز ثبت نام (رجیستر) شود و مجوز مربوطه  صادر شده را دریافت کند, بدون مجوز  رجیستر هنگام خروج از کشور در پست مرزی دچار مشکل خواهید شد و مجبور میشوید مبلغ 10000سوم یا 150 دلار بپردازید. هزینه ثبت نام مسافرین نیز شامل خدمات شرکت است. برای تسریع روند ثبت نام  هریک از شرکت کنندگان اکسپدیشن باید گذرنامه خودرا به موقع به شرکت  ارایه نماید, همچنین هر شرکت کننده اکسپدیشن باید چک کند که مجوز ثبت نام همراهش هست یا نه!

ارتباطات رادیویی و حرکت در طول مسیر

شرکت کنندگان اکسپدیشن قبل از حرکت به  منطقه کوهستانی (بالاتر از کمپ شماره 1)  موظفند که برای هر  یک گروه یک  دستگاه بی سیم از رئیس  کمپ شماره 1 دریافت کنند و هر روز برای برقراری ارتباط رادیویی در ساعات(8:00صبح-12:00ظهر-16:00 -20:00)  تعیین شده در تماس باشند.این یک مقررات مسلم برگزاری هر اکسپدیشن کوهنوردی است و شرکت کنندگان باید آن را رعایت کنند، چونکه این مربوط به ایمنی خودشان است. هنگام رفتن از یک کمپ به  کمپ دیگری، شرکت کننده باید در خصوص خروج خود رئیس کمپ را مطلع کند. در صورت عدم رعایت مقررات ایمنی و قواعد حرکت در طول مسیر، گروه نجات مسئول ایمنی شما نیست و گواهی صعود موفقیت آمیز به قله  صادر نخواهد شد!

 

اجازه ورود  به منطقه مرزی

 قله لنین در مرز تاجیکستان قرار دارد، و برای صعود قله  لازم است اجازه ورود و  اقامت در منطقه مرزی (مجوز مرزی) دریافت شود. این سند توسط خدمات دولتی مرزی صادر میشود, و مرحله درخواست و دریافت آن حدود یک ماه طول می کشد.  خواهشمندیم اسناد و مدارک مورد نیاز را  برای صدور دریافت مجوز مرزی هر چه زودتر در اختیار شرکت بگذارید،  در غیر این صورت ما ثبت نام و تهیۀ به موقع  مجوز مرزی را تضمین نمی کنیم.

 

بیمه اجباری

همه شرکت کنندگان این اکسپدیشن  باید  بیمه نامه داشته باشند. با خرید آن، شما، اول از همه, خود را  از موقعیت های غیر قابل پیش بینی  محافظت می کنید اعتبار بیمه نامه شرکت بیمه مطابق  بیمه نامه و مقررات شرکت آکسای ترولیا بیمه شده است..

تعهدات ما برای  بیمه نامه:

  باشد. VOYAGER GLOBAL بیمه نامه شما نباید از کارگذاری بیمه  

 شرکت ما با این شرکت بیمه کار نمیکند, و بنابرین, در صورت کسب  بیمه نامه از شرکت بیمه فوق الذکر  پشتیبانی می شود, پرداخت  هزینه های حمل و نقل و خدمات  پزشکی  به عهده خود شما است.

2). میزان پوشش بیمه باید بیشتر از 30،000 دلار باشد.

3).بیمه نامه بایستی در خصوص فعالیت های ورزشی باشد.

4).در محدوده اعتبار بیمه نامه, کشور قید شود

5).تاریخ  بیمه نامه باید همزمان با تاریخ اقامت در قرقیزستان باشد.

6).بیمه نامه باید "حمل و نقل مصدومین" را پوشش دهد، میزان پوشش "حمل زخمی شده" باید حداقل 10.000 دلار باشد ( هنگام ثبت نام بیمه نامه این مطلب را مشخص کنید).


Ak-Sai Travel

2010-2018 Ak-Sai Travel
All rights reserved

@Mail.ru